List do rodziców i dzieci na zakończenie
roku szkolnego 2020

Szanowni Państwo, rzeczy osobiste Państwa dzieci , nagrody dla dzieci kończących przedszkole od Rady Rodziców, dyplomy można odbierać w godzinach: 8.00 - 14.00 od 22.06.2020 do 30.06.2020r., w trakcie dyżuru przedszkola od 03.08.2020r. do 14.08.2020r. oraz później w nowym roku szkolnym. Dziękuję za wyrozumiałość. Pozdrawiam, Ewa Góźdź

Drodzy Rodzice!

Przekazujemy Wam harmonogram dyżurów wakacyjnych:

• 01.07 - 17.07 - Przedszkole Publiczne Nr 1
  • 20.07 - 31.07 - Przedszkole Publiczne Nr 2
  • 03.08 - 14.08 - Przedszkole Publiczne Nr 3
  • 17.08 - 31.08 - Przedszkole Publiczne Nr 4

UWAGA! Podczas dyżuru wszystkie placówki pracują od 6:30 do 16:30.

Zapisy dzieci na dyżur do poszczególnych przedszkoli odbywają się w formie elektronicznej
do 24 czerwca 2020r.

Adresy poczty elektronicznej:

Dokumenty do pobrania:

załącznik nr 1 - deklaracja do PP Nr 1

załącznik nr 2 - deklaracja do PP Nr 2

załącznik nr 3 - deklaracje do PP Nr 3

załącznik nr 4 - deklaracje do PP Nr 4

załącznik nr 5 - Procedury bezpieczeństwa na terenie danego przedszkola w okresie pandemii COVID-19 – Rodzice dostosowują się do procedur, a OBOWIĄZKOWO wypełniają załącznik nr 1 i 2!

Załącznik nr 1 - Procedury bezpieczeństwa na terenie Przedszkola Publicznego nr 3 w Łęczniej
w okresie pandemii Covid-19 - pobierz plik

Załącznik nr 2 - Deklaracja oraz oświadczenia rodziców/opiekunów prawnych - pobierz plik

W związku z otwarciem przedszkola od 06.05.2020r. w godz. 7.00-16.00
poniżej zamieszczamy procedury dotyczące bezpieczeństwa
i higieny obowiązujące w przedszkolu.

Procedury bezpieczeństwa na terenie Przedszkola Publicznego nr 3 w Łęczniej
w okresie pandemii Covid-19 - pobierz plik

Zarządzenie Dyrektora Przedszkola Publicznego Nr 3 w Łęcznej - pobierz plik

Deklaracja oraz oświadczenia rodziców/opiekunów prawnych - pobierz plik

Regulamin korzystania z karty magnetycznej rejestrującej rzeczywisty czas pobytu dziecka w Przedszkolu Publicznym nr 3 w Łęcznej

Publikacja informacji

Informacja o miejscu opublikowania sprawozdania finansowego Przedszkola Publicznego nr 3 w Łęcznej za 2018 rok została zamieszczona na BIP Zespołu Obsługi Szkół i Przedszkoli w Łęcznej.

Copyright © 2020. KIDS ScHO0L Rights Reserved.