Szanowni Rodzice!

Uprzejmie informuje, że od dnia 05.10.2020r. dzieci przyprowadzane do przedszkola będą nadal przyjmowane od Państwa w drzwiach wejściowych przedszkola do odwołania.

W przypadku odbioru dzieci, proszę dzwonić dzwonkiem umieszczonym przy drzwiach wejściowych, a osoba dyżurująca poprosi dziecko.

Proszę Państwa o wyrozumiałość, cierpliwość
i współpracę. Razem damy radę.

Dziękuję,
Ewa Góźdź - Dyrektor PP3 Łęczna

Szanowni Rodzice, Kochane Dzieci

01 września 2020r. spotkamy się w wyjątkowym czasie pandemii, dlatego wzajemne wsparcie, współpraca, na którą zawsze mogliśmy liczyć, troska i współodpowiedzialność to filary bezpieczeństwa tak ważnego dla każdej rodziny.

Serdecznie proszę, zapoznajcie się Państwo z procedurami obowiązującymi w naszym przedszkolu, dostępnymi na naszej stronie internetowej i wypełnijcie deklarację. Po jej podpisaniu będziecie Państwo mogli wejść z dzieckiem do przedszkola zgodnie z w/w. Jedno dziecko - jeden rodzic. Bardzo proszę, rodziców dzieci na zapisanych na godzinę 8.00 o cierpliwość i zarezerwowanie sobie więcej czasu, gdyż będą Państwo mogli wchodzić do placówki z zachowaniem reżimu sanitarnego, a najwięcej dzieci zapisanych jest właśnie na w/w godzinę.

Procedura bezpieczeństwa i postępowania
na wypadek podejrzenia zakażenia koronawirusem.

Serdecznie pozdrawiam
Ewa Góźdź - Dyrektor Przedszkola Publicznego Nr 3 w Łęcznej

Aplikacja ProteGO Safe

ProteGo Safe list MEN i GIS - pdf

www.gov.pl/web/protegosafe

Regulamin korzystania z karty magnetycznej rejestrującej rzeczywisty czas pobytu dziecka w Przedszkolu Publicznym nr 3 w Łęcznej

Publikacja informacji

Informacja o miejscu opublikowania sprawozdania finansowego Przedszkola Publicznego nr 3 w Łęcznej za 2018 rok została zamieszczona na BIP Zespołu Obsługi Szkół i Przedszkoli w Łęcznej.

Wykaz opłat dla poszczególnych grup za miesiąc PAŹDZIERNIK 2020r.

(podana kwota 'do zapłaty - razem' uwzględnia zaległości z poprzednich miesięcy)

Prosimy o dokonywanie wpłat na konto przedszkola podane niżej.

Numer konta bankowego:

Copyright © 2020. KIDS ScHO0L Rights Reserved.