^Powrót
  
  
  

Wyszukaj

I GRUPA "MALEŃSTWA"

Grupa I 2019

Tak, tak...Maleństwa to właśnie my! Najmłodsza grupa przedszkolna. Jesteśmy ciekawi świata i interesujemy się wszystkim co nas otacza. Do przedszkola chodzimy dzielnie. Z innymi maluszkami bawimy się chętnie. Wszystko zjadamy z talerzyka a tańczymy, kiedy gra muzyka. W naszym przedszkolu nigdy się nie nudzimy i wielu nowych, ciekawych rzeczy się uczymy. Z pomocą naszych pań ciągle coś tworzymy. Rysujemy, malujemy a nasze prace rodzicom prezentujemy. Pani Ilona, Pani Ewa, Pani Basia, Pani Anetka i Pani Beatka do koła zapraszają i na każdego smyka codziennie czekają!

POWRÓT MISIA TADZIKA


Miś Tadzik wędrował po domach przedszkolaków z dzienniczkiem pod „pachą”. Zadaniem dziecka było zaopiekowanie się misiem, a zadaniem rodzica poczytanie misiowi na dobranoc. W dzienniczku dzieci pozostawiły dla misia pamiątkowy rysunek i odbiły swoją dłoń.

Czytaj więcej: Powrót misia Tadzika

WYCIECZKA NA TARG


Wycieczki dla Maluszków to doskonała okazja do nauki chodzenia w parach. Dla najmłodszych to trudna umiejętność dlatego wciąż należy ją doskonalić. Tym razem najmłodsza grupa w przedszkolu powędrowała na targ w poszukiwaniu świątecznych ozdób.

Czytaj więcej: Wycieczka na targ

POZNAJEMY ZAWODY


Nasze Maluszki przez cały tydzień zdobywały wiedzę na temat wybranych zawodów i uczyły się szacunku do ludzkiej pracy.

Czytaj więcej: Poznajemy zawody

Copyright © 2020. KIDS ScHO0L Rights Reserved.