^Powrót
  
  
  

Wyszukaj

III GRUPA "TYGRYSKI"

Grupa III 2019

 

Dzień dobry! Jak się macie? To my, wesołe i rozbrykane Tygrysy! Mamy już cztery lata i jesteśmy bardzo ciekawi tego świata. Ciągle o coś pytamy, czegoś nie wiemy. Robimy duże oczy, gdy coś nas zaskoczy. Chodzimy na spacery, lubimy jeść słodkie desery. Gdyby można było, to na drzewo by się skoczyło. „Ooooo – nie! Chyba Wam się to przyśniło!” mówią nasze Panie: Pani Wiola, Pani Ewa, Pani Beata i Pani Ania.. Na drzewa nie wchodzimy, ale w Berka, Starego niedźwiedzia chętnie się bawimy. Dobrych manier się uczymy. Zabawkami się dzielimy. A gdy czasami zdarzają się kryzysy, to zgodnie mówimy: „Takich dwóch jak nas trzech to nie ma ani jednego.”

 

MATEMATYKA TO CODZIENNE ŻYCIE, NIE WIERZYCIE?


Wzięły się Tygrysy za wielkie sprzątanie, wiedzą, że odznakę każdy z nich dostanie. Jak Kopciuszek klocki segregują, matematyczne zdolności kształtują. Koce za cztery rogi chwytają i w kosteczkę układają.

Czytaj więcej: Matematyka to codzienne życie, nie wierzycie?

„JESIENNE DARY”


„Czerwone, złote, brązowe - liście jak z bajki kolorowe, płyną na wietrze jesiennym, a za oknem świat taki senny…” Czy na pewno senny? Badaliśmy jak wygląda ten październik. I co? Widzieliśmy, że lecą liście, lecą z klonu i kasztana.

Czytaj więcej: Jesienne dary

Copyright © 2019. KIDS ScHO0L Rights Reserved.