^Powrót
  
  
  

Wyszukaj

V GRUPA "MĄDRE SOWY"

Grupa V 2019

 

 

Mądre Sowy to my- radosne pięciolatki. Jesteśmy kreatywni, ciekawi świata i pełni zapału do poznawania nowych rzeczy. W naszej przedszkolnej gromadce czujemy się wspaniale ponieważ znamy się doskonale. Przed nami dni wypełnione zabawą i nauką - przecież szykujemy się do szkoły. Uwielbiamy zabawy na świeżym powietrzu, taniec i malowanie. Chętnie wznosimy różnorodne konstrukcje z klocków, śpiewamy i ćwiczymy. Jesteśmy gotowi do podejmowania nowych wyzwań, które dopiero przed nami. Zapraszamy do naszej galerii

JASEŁKA


Święta Bożego Narodzenia to czas niezwykły, wyczekiwany, cudowny. W dobrym przeżyciu tego wspaniałego okresu pomaga świadome pielęgnowanie tradycyjnych i zwyczajów świątecznych. Jednym z nich są Jasełka, czyli widowisko o Bożym Narodzeniu, którego treścią jest historia narodzenia Pana Jezusa.

Czytaj więcej: Jasełka

SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM W GRUPIE MĄDRE SOWY


W dniu 6 grudnia w grupie „Mądre Sowy” odbyło się spotkanie z Mikołajem na które, Przedszkolaki czekały od dawna . Kilka dni wcześniej dzieci wykonały laurkę dla Mikołaja, a także napisały pismem obrazkowym list z prośbą o wymarzony upominek.

Czytaj więcej: Spotkanie z Mikołajem w grupie Mądre Sowy

WYCIECZKA DO KINA


W dniu 4 grudnia dzieci z grupy „Mądre Sowy” z okazji zbliżających się „Mikołajek” wybrały się do kina na film pod tytułem „Kraina Lodu 2” . Bajkę o przygodach Anny i Elzy dzieci oglądały z wielkim zainteresowaniem, wykazując przy tym wysoki poziom kultury.

Czytaj więcej: Wycieczka do kina

Copyright © 2020. KIDS ScHO0L Rights Reserved.