^Powrót
  
  
  

Wyszukaj

II GRUPA "KUBUSIE"

GRUPA II – KUBUSIE PUCHATKI

Dzień dobry ! Witamy was po wakacyjnej przerwie. Jesteśmy grupą Kubusia Puchatka i mamy już 4 latka. Razem z naszymi paniami codziennie uczymy się trudnej sztuki samodzielności. Chętnie się wspólnie bawimy, śpiewamy piosenki i tańczymy, ale najbardziej lubimy wychodzić do naszego ogrodu przedszkolnego, gdzie zawsze czeka na nas coś miłego. Z uśmiechem na twarzach i wiarą we własne możliwości z łatwością pokonujemy nowe wyzwania, a pobyt w przedszkolu jest dla nas czasem przyjemności i wszechstronnego rozwoju. Z pomocą naszych pań ciągle coś tworzymy. Rysujemy, malujemy a nasze prace rodzicom prezentujemy. Pani Ilonka, pani Kasia i pani Beatka do koła zapraszają i na każdego smyka codziennie czekają! Popatrzcie sami.

Inauguracja Innowacji pedagogicznej „ Zmierz-uczucia”

w oparciu o książkę autorstwa Susan Isern „Uczuciometr Inspektora Krokodyla”


Emocje odgrywają zasadniczą rolę w życiu każdego człowieka - zarówno dzieci jak i dorosłych. Towarzyszą nam w różnych sytuacjach i odpowiadają za relacje ze światem zewnętrznym.

Czytaj więcej: Inauguracja Innowacji pedagogicznej - Zmierz-uczucia

DZIEŃ JEŻA


13 listopada w grupie „Kubusia Puchatka” obchodziliśmy „Dzień Jeża”. Głównym celem obchodów tego święta było przypomnienie dzieciom, iż jeże to zwierzęta chronione o których należy pamiętać. W tym dniu przedszkolaki miały okazję poszerzyć swoje wiadomości dotyczące środowiska naturalnego jeży, ich wyglądu, sposobu poruszania się, odżywiania oraz tego w jaki sposób przygotowują się one do zimy.

Czytaj więcej: Dzień jeża

MODUŁ I - KSIĄŻKI DZIECIŃSTWA


Zrealizowaliśmy moduł I projektu „Mały miś w świecie wielkiej literatury”. Tym razem nasze panie zachęcały nas do stworzenia elektronicznej książeczki dziecięcych hitów i recenzji. Każdy chętny „Kubuś” stworzył ilustrację do swojej ulubionej książeczki a rodzic skanował go lub zrobił zdjęcie. Serdecznie dziękujemy za udział i zaangażowanie. Mamy nadzieję, że wystarczy nam chęci i sił, aby realizować kolejne zadania.

Czytaj więcej: Moduł I - Książdki dzieciństwa

Copyright © 2020. KIDS ScHO0L Rights Reserved.