^Powrót
  
  
  

Wyszukaj

III GRUPA "TYGRYSKI"

GRUPA III - TYGRYSKI

Nasza grupa to TYGRYSKI, mamy po 3 i 4 lata. Jest nas 25. 7 dziewczynek i 18 chłopców. Bardzo lubimy chodzić do przedszkola, bo razem z naszymi Paniami świetnie się bawimy, uczymy nowych zabaw, wierszy i piosenek. Bardzo lubimy budować z klocków różne budowle, a także bawić się samochodami i lalkami. Oprócz tego kolorujemy i wyklejamy obrazki, malujemy farbami, słuchamy muzyki i bawimy się przy niej. Co dzień stajemy się bardziej samodzielni, potrafimy dzielić się zabawkami, uczymy się pomagać sobie nawzajem. Wiele rzeczy robimy po raz pierwszy, może nie wszystko nam wychodzi, ale bardzo się staramy!

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ POSTACI Z BAJEK W GRUPIE TYGRYSÓW


Z okazji Międzynarodowego Dnia Postaci z Bajek grupa „Tygrysów” wzięła udział w bajkowym spotkaniu, podczas którego dzieci opowiadały o swoich ulubionych bajkowych postaciach. W tym dniu przypominaliśmy bajki, które są nieodzownym elementem każdego dzieciństwa.

Czytaj więcej: Międzynarodowy dzień postaci z bajek w grupie Tygrysków

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KROPKI


15 września w naszym Przedszkolu obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki. Celem było wzbudzenie u dzieci kreatywności i zachęcenie do działania. Tego dnia dzieci oraz pracownicy przedszkola ubrani byli w kolorowe kropki. Na zajęciach dzieci poznały genezę tego święta. Uważnie wysłuchały opowiadania jak to zwyczajna kropka zmieniła świat małej dziewczynki o imieniu Vashti.

Czytaj więcej: Międzynarodowy dzień kropki

OWOCE Z SADU


Przedszkolaki z grupy Tygryski przez tydzień uczestniczyły w zajęciach na temat: Jesień w sadzie. Słuchały opowiadań, wierszy, piosenek. Dowiedziały się jak nazywają się drzewa na których rosną jabłka, gruszki, śliwki… ,odgadywały mając zamknięte oczy za pomocą smaku owoce. To była naprawdę świetna zabawa!

Czytaj więcej: Owoce z sadu

Copyright © 2020. KIDS ScHO0L Rights Reserved.