^Powrót
  
  
  

Wyszukaj

IV GRUPA "KRÓLIKI"

GRUPA IV - KRÓLIKI

„Króliki” już gotowe. Uśmiechnięte i wesołe. Chłopców mamy jedenastu. Tworzą chętnie budowle z piasku. Lubią także pograć w piłkę, narysować śmieszną minkę. Dyżurnymi w mig się stają, o porządek wtedy dbają. Jest też dwanaście dziewczynek, ładnych jak malinek. Nóżki mają jak sprężynki. Tańczą, skaczą trzy godzinki. Tu wesoło czas wszystkim leci. Co dzień rano panie: Wiola, Ewa i Ania czekają na dzieci. Jest zabawa, jest nauka. Ktoś tam książki swojej szuka. Uczą się malować ludzi i żadne dziecko się nie nudzi. O spacerach pamiętają, dary przyrody do kącika w sali zbierają. Angielski, rytmika i religia, te zajęcia również pięciolatki mają. Ciągle czegoś szukają, o coś pytają. „Kodeks przedszkolaka” w życie wprowadzają. I oczywiście pamiętają, że „Takich dwóch jak nas trzech to nie ma ani jednego”.

MISIOWE LABORATORIUM CZTERECH ŻYWIOŁÓW C.D.


Sprawdzamy, zastanawiamy się, badamy, próbujemy, dmuchamy niczym wiatr, tańczymy z żywiołami - szarfami… przestrzegamy zasad KODEKSU BEZPIECZNYCH EKSPERYMENTÓW. Wiemy, że eksperymenty wykonujemy tylko pod opieką osoby dorosłej.

Czytaj więcej: Misiowe laboratorium czterech żywiołów C.D.

MISIOWE LABORATORIUM CZTERECH ŻYWIOŁÓW


Gdzie jest Królik, jest zabawa! Tym razem zapraszamy wszystkich do zabawy badawczej. Eksplorowanie rzeczywistości to nasza dewiza :) Zaczynamy od utworzenia KODEKSU BEZPIECZNYCH EKSPERYMENTÓW. Wiemy, że doświadczenia wykonujemy tylko pod opieką osoby dorosłej.

Czytaj więcej: Misiowe Laboratorium Czterech Żywiołów

Copyright © 2021. KIDS ScHO0L Rights Reserved.