^Powrót
  
  
  

Wyszukaj

V GRUPA "MĄDRE SOWY"

GRUPA V – MĄDRE SOWY

Cześć, to my – Mądre Sowy, mamy już po 5 lat i uwielbiamy w naszej grupie razem spędzać czas, śpiewać, tańczyć i budować. Każdego dnia uczymy się czegoś nowego, więc do naszego przedszkola przychodzimy z wielką radością. Miło spędzamy czas w naszej kolorowej sali, bawiąc się w kącikach zainteresowań. Podczas zajęć uczymy się wierszy, piosenek, chętnie malujemy, rysujemy i lepimy. Dużo radości sprawiają nam spacery i zabawy na placu przedszkolnym. Po intensywnej pracy i wielu wrażeniach związanych z odkrywaniem otaczającego świata, chętnie odpoczywamy słuchając kołysanek lub bajek. Nasza sala jest kolorowa i pełna zabawek. Bardzo ją lubimy i czujemy się w niej bezpiecznie. Każdy dzień w przedszkolu przynosi nam mnóstwo radości i nowe doświadczenia. Małymi kroczkami, stajemy się aktywnymi odkrywcami świata.

NIECH ŻYJE BAL!!!


Karnawał to miła, szalona, pełna wrażeń, kolorów, dźwięków, smaków i zabaw tradycja, nie tylko dla dorosłych. Bal karnawałowy jest atrakcją bardzo lubianą również przez dzieci, dostarcza im wielu przeżyć i radości. Tak też było w naszej grupie 28 stycznia.

Czytaj więcej: Niech Żyje Bal!!!

DOKARMIAMY PTAKI


Przedszkolaki wiedzą, że zima to trudny czas dla ptaków, dlatego dbają, aby ptasia stołówka nie była pusta. Dzieci podczas zajęć dowiedziały się, czym można dokarmiać ptaki i same gromadzą ziarna, nasiona i okruszki chleba.

Czytaj więcej: Dokarmiamy ptaki

MIKOŁAJKI U "MĄDRYCH SÓWEK"


Wizyta świętego Mikołaja to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Co prawda nie było śniegu, ale Mikołajowi udało się przybyć. Oprócz pełnego prezentów worka, św. Mikołaj przywiózł ze sobą dużo uśmiechu. Zdjęcia zrobione z Mikołajem, będą wspaniałą pamiątką tego spotkania. Dzień ten na długo pozostanie w pamięci wszystkich przedszkolaków. Mikołaju dziękujemy i zapraszamy do nas za rok!

Czytaj więcej: Mikołajki u Mądrych Sówek

Copyright © 2021. KIDS ScHO0L Rights Reserved.