^Powrót
  
  
  

Wyszukaj

„BEZPIECZNY PRZEDSZKOLAK”- SPOTKANIE Z POLICJANTAMI          W dniu 4.IV.2011r. odbyło się spotkanie z pracownikami Powiatowej Komendy Policji w Łęcznej w ramach programu „Bezpieczny Przedszkolak”. Policjanci przypomnieli dzieciom zasady bezpiecznego poruszania się pieszo po chodnikach i jezdni. Mówili także o zachowaniu niezbędnych zasad bezpieczeństwa na rowerach, rolkach i deskorolkach, jak również o prawidłowym korzystaniu z placów zabaw. Dzieci zdobyły też wiedzę na temat postępowania w przypadku zetknięcia się z agresywnym zwierzęciem np. psem. Po serii pytań zadanych przez przedszkolaki, wszyscy udali się na najbliższe przejście, gdzie pod okiem policjantów dzieci uczyły się prawidłowego przechodzenia przez jezdnię.


Copyright © 2021. KIDS ScHO0L Rights Reserved.