^Powrót
  
  
  

Wyszukaj

SPOTKANIE Z TRADYCJĄ
          „Tradycje i zwyczaje Świąt Wielkanocnych” – to tytuł przedstawienia wielkanocnego, które w dniu 19.04.2011r. mogli obejrzeć zaproszeni goście, rodzice i cała społeczność przedszkolna. Spośród zaproszonych gości swoją obecnością zaszczycili nas: ksiądz Proboszcz Andrzej Lupa, przewodniczący Komisji Oświaty Krzysztof Matczuk, przewodniczący Rady Osiedla Bogusław Góral, przewodnicząca Rady Rodziców Renata Okoń, skarbnik RR Anna Powęzka oraz emerytowani pracownicy Publicznego Przedszkola nr3. Przedstawienie przygotowały dzieci z grupy IV pod kierunkiem mgr Moniki G. i mgr Barbary K. Była to słowno-muzyczna podróż po zwyczajach i tradycjach wielkanocnych, które przybliżyły nam zajączki wielkanocne, baranek, pisanki i kurczaki. Po występie dzieci wręczyły gościom własnoręcznie wykonane pisanki i życzyły zebranym spokojnych i wesołych Świąt Wielkanocych.


Copyright © 2021. KIDS ScHO0L Rights Reserved.