^Powrót
  
  
  

Wyszukaj

WYCIECZKA DO BAŁTOWA
14.05.2011r. dzieci z grupy IV pod opieką rodziców, pani dyrektor Ewy G. i wychowawczyni Moniki G. wyjechały na wycieczkę do JuraParku w Bałtowie. Jedną z atrakcji były warsztaty edukacyjne, na których dzieci utrwaliły wiedzę o dinozaurach i skamieniałościach. Mogły też wykazać się umiejętnością „płukania złota”. Atrakcją była też przejażdżka kolejką po Bałtowie. Dzieci zwiedziły Zwierzyniec Bałtowski, gdzie podziwiały faunę ze wszystkich kontynentów. Górną część zwierzyńca zwiedziły amerykańskim scholbusem, z okien którego podziwiały rogate bydło szkockie, jelenie, lamy alpaki, strusie, wielbłądy, bydło zebu oraz dziki. Przedszkolaki były też bardzo zainteresowane dinozaurami, które mogły podziwiać w ich naturalnej wielkości. Na zakończenie pobytu w JuraParku dzieci świetnie bawiły się w Wesołym Miasteczku. Wszyscy wrócili do domów szczęśliwi, z bagażem niezapomnianych wrażeń i bogatsi w nowe doświadczenia.


Copyright © 2021. KIDS ScHO0L Rights Reserved.