^Powrót
  
  
  

Wyszukaj

WYSTAWA PRAC PLASTYCZNYCH
           W dniu 17.05.2011r. w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej została otworzona wystawa prac plastycznych kończąca projekt „Modernizacja pomieszczeń i zakup wyposażenia dla Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej im. Zbigniewa Herberta w Łęcznej”. Na wystawę zaproszone zostały dzieci z grupy V naszego przedszkola, które brały udział w tym projekcie i to one wykonały w/w prace. Spotkanie przebiegało w bardzo miłej atmosferze. Dzieci z zaciekawieniem oglądały prace wykonane przez kolegów i były bardzo dumne, kiedy wśród prac odnajdywały swoje rysunki. Spotkanie zakończyło się słodkim akcentem przygotowanym przez panią Monikę M., która gorąco podziękowała naszym przedszkolakom za owocną współpracę.

Copyright © 2021. KIDS ScHO0L Rights Reserved.