^Powrót
  
  
  

Wyszukaj

WYCIECZKA DO SZKOŁYW dniach 23-24.05.2011r. dzieci z grup IV i V odbyły wycieczkę do Szkoły Podstawowej nr 4 przy ulicy Jaśminowej, do której od września będzie uczęszczać większość absolwentów naszego przedszkola. Dzieci zapoznały się z obiektem szkolnym, nauczycielami uczącymi w klasach I – III oraz z przyszłymi koleżankami i kolegami. W drzwiach szkoły przyszłych uczniów przywitała pani dyr. Krystyna Matuszewska. Pod przewodnictwem pani Anety Z. przedszkolaki zwiedziły budynek szkoły. Były to: sale lekcyjne klas młodszych, szkolny sklepik, stołówkę, bibliotekę, gabinety: stomatologiczny i pielęgniarki, sekretariat i plac zabaw. Dzieci miały też możliwość uczestniczenia w lekcji języka angielskiego i próbie przedstawienia w klasie I integracyjnej. Szkoła zrobiła na dzieciach duże wrażenie. Wróciły do przedszkola zadowolone i podekscytowane.


Copyright © 2021. KIDS ScHO0L Rights Reserved.