^Powrót
  
  
  

Wyszukaj

„W ŚWIECIE BARW” – TEATRZYKW dniu 01.06.2011r. sześciolatki z grupy V w ramach Wewnątrzprzedszkolnego Przeglądu Teatrzyków zaprezentowały dzieciom z naszego przedszkola widowisko słowno-muzyczne pt. „W świecie barw”. Przy muzyce klasycznej, filmowej i pop, młodzi aktorzy opowiedzieli za pomocą ruchu i słowa historię pewnego malarza, któremu barwy uciekły z palety. W ich poszukiwaniu pomagał malarzowi wiatr. Dzieci przygotowywały się do występu pod okiem swoich wychowawczyń pani Lidii M. i pani Bogusławy D., które przez rok realizowały autorski program „Drama w Przedszkolu”. Raz w tygodniu 6-latki uczyły się grać ruchem, gestem, mimiką i głosem. Mali aktorzy w swoją grę włożyli całe serce i wystąpili prawie profesjonalnie. Przedstawienie wszystkim bardzo się podobało.

Copyright © 2021. KIDS ScHO0L Rights Reserved.