^Powrót
  
  
  

Wyszukaj

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2010/2011
„Dzisiaj jest dzień ważny, wszyscy o tym wiemy,
bo my sześciolatki do szkoły idziemy.
Żegnamy przedszkole i dobre w nim chwile,
kiedy na zabawie dni mijały mile...”


17 czerwca o godzinie 15.30 odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego oraz pożegnanie sześciolatków z naszego przedszkola. Uroczystość rozpoczęła Pani dyrektor mgr Ewa Góźdź, która powitała zebranych: dzieci, rodziców, przedstawicieli RR, nauczycieli, personel i wszystkim serdecznie podziękowała za 4-letnią owocną współpracę. Szczególnie zwróciła się do dzieci, życząc im przyjemnych i słonecznych wakacji oraz sukcesów na dalszym szczeblu edukacji, jakim jest szkoła. Po oficjalnym rozpoczęciu głos zabrali nasi absolwenci, którzy pod okiem wychowawczyń przygotowali część artystyczną. Swoje występy dzieci zaczęły od tradycyjnego poloneza. W dalszej części zaprezentowały wiersze i piosenki wspominające czas beztroskich lat przedszkolnych. Były też podziękowania dla pani dyrektor, wychowawców, nauczycieli oraz personelu placówki. Po części artystycznej nadszedł moment wręczenia wszystkim absolwentom przedszkola pamiątkowych dyplomów, książek z dedykacjami oraz upominków. Zakończenie obfitowało wzajemnymi podziękowaniami za opiekę, trud, życzliwość, zaangażowanie i miłą współpracę. Był to dzień pełen wrażeń, radości, zadumy oraz wzruszenia, zakończony wspólnym, słodkim poczęstunkiem przygotowanym, przez rodziców.

Wszystkim przedszkolakom życzymy udanych wakacji, a pierwszoklasistom wielu sukcesów na nowej drodze obowiązków szkolnych!


Copyright © 2021. KIDS ScHO0L Rights Reserved.