^Powrót
  
  
  

Wyszukaj

BEZPIECZEŃSTWO JEST NAJWAŻNIEJSZE

  

Poniedziałek 23.04.2012r. był ważnym dniem dla naszych dzieci. W tym dniu odwiedzili nas bowiem policjanci z KPP w Łęcznej, sierżant Magdalena Myśliwiec i młodszy aspirant Piotr Kotłowski. Głównym, najszerzej omawianym tematem było bezpieczeństwo dzieci jako uczestników ruchu drogowego. Policjanci rozmawiali z dziećmi również, jak zachować się, gdy zaczepi nas obca osoba oraz jak uniknąć pogryzienia przez psa. Przypomnieli także o korzyściach noszenia ubrań i obuwia posiadającego elementy odblaskowe. Najmłodsze dzieci (3-latki) wyszły z policjantami na spacer, na którym doskonaliły zasady przechodzenia przez ulicę. Po takim spotkaniu dzieci będą wiedziały, że nie należy obawiać się funkcjonariusza policji, że w każdej sytuacji można zwrócić się do niego o pomoc.


 

 

 


 

Copyright © 2021. KIDS ScHO0L Rights Reserved.