^Powrót
  
  
  

Wyszukaj

WIEDZA NIE TYLKO PO POLSKU

  

26 kwietnia dzieci z grupy IV i V wzięły udział w zajęciach z języka angielskiego w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej im. Z.Herberta w Łęcznej. Spotkanie prowadziła pani Ewa Dołgań-Panas z Centrum Helen Dorn witając się z dziećmi maskotką kangurka o imieniu Kangi. Następnie zaprezentowała ciekawą bajkę pt. „The Little Red Hen” (mała czerwona kurka). Dzieci poznały zwierzęta na farmie i kolory. Wspólnie z kurką z w/w bajki piekły chleb. Zajęcia były ciekawą formą nauki języka angielskiego poprzez zabawę. Na koniec przedszkolaki otrzymały od prowadzącej kolorowanki z kangurem, naklejki i dyplomy. Lektorka zachęciła dzieci do udziału w konkursie plastycznym polegającym na zaprojektowaniu i wykonaniu zakładki do książki z maskotką Helen Dorn, kangurkiem Kangim.
 

 


 

Copyright © 2021. KIDS ScHO0L Rights Reserved.