^Powrót
  
  
  

Wyszukaj

PRZEDSZKOLAKI NA DNIACH ŁĘCZNEJ 

Dni Łęcznej, jak co roku uświetniają występy najmłodszych wykonawców. Dzieci z wrodzoną sobie naturalnością i bez tremy prezentowały przedszkolne przeboje. Z naszego przedszkola, jako pierwsze wystąpiły sześciolatki z grupy IV Magda K., Mateusz B. i Julia T. z piosenką „Ziemia, zielona wyspa”. Po przetarciu szlaku przez starszych kolegów wystąpiły czterolatki w składzie: Julia O., Nikodem D., Klaudia G. prezentując w rytmie twista piosenkę „Śpiewaj”. Następnie swoje utwory zaprezentowali przedstawiciele grupy V: Magda W. – „Być dzieckiem” oraz Adrian G.

i Kacper W. – „Nasze uszy słyszą świat”. Na koniec wystąpiły Pola W.

i Dominika G. z bardzo dobrze znanym przebojem „Puszek Okruszek”. Wszyscy mali artyści stanęli na wysokości zadania godnie reprezentując nasze przedszkole.

 

 

Copyright © 2021. KIDS ScHO0L Rights Reserved.