^Powrót
  
  
  

Wyszukaj

EWAKUACJA 

21-05-2012r. o godz. 11:00 zaczęła się ewakuacja przedszkola. Spokojnie, to tylko ćwiczenia. Dzieci sprawnie i w skupieniu opuściły budynek, za co zostały pochwalone przez obserwatora tych ćwiczeń. Nauka od najmłodszych lat odpowiednich zachowań w obliczu niebezpieczeństwa może w przyszłości niejednej osobie uratować życie. Ewakuację obserwowali strażacy z Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Łęcznej. Po ćwiczeniach dzieci miały okazję dokładnie obejrzeć wóz strażacki i pełne jego wyposażenie. Szczególne zainteresowanie wykazywali chłopcy, którzy dotykali

i podnosili np. aparat tlenowy, czy nożyce hydrauliczne do cięcia metalu. Dziewczynki natomiast chętnie przymierzały hełm strażacki. Największą frajdę jednak sprawił dzieciom mini pokaz użycia węża strażackiego. Na koniec dzieci pożegnały strażaków piosenką „998”.


 

 

Copyright © 2021. KIDS ScHO0L Rights Reserved.