^Powrót
  
  
  

Wyszukaj

JAKA TO MELODIA? – DZIEŃ DZIECKAW dniu 1.06.2012r. w naszym przedszkolu z okazji Dnia Dziecka odbył się konkurs „Jaka to melodia?”, który przygotowały nauczycielki Beata B.i Katarzyna K. W konkursie wzięli udział przedstawiciele wszystkich grup wiekowych. Po wysłuchaniu pierwszych dźwięków melodii dzieci odgadywały tytuł piosenki. Za prawidłową odpowiedź otrzymywały nutkę. Zadaniem całej grupy było zaśpiewanie piosenki, która została odgadnięta. Następną zabawą w tym konkursie były muzyczne puzzle, pod którymi ukrywał się obrazek ilustrujący muzykę ze znanej dzieciom kreskówki. Zabawę zakończyło rozdanie dyplomów przez panią dyrektor Ewę G. Wesoła i radosna atmosfera na pewno na długo pozostanie w pamięci naszych przedszkolaków.Copyright © 2021. KIDS ScHO0L Rights Reserved.