^Powrót
  
  
  

Wyszukaj

POWIATOWY PRZEGLĄD TEATRZYKÓW DZIECIĘCYCH
W dniu 12.06.2012r. dzieci z grupy V wzięły udział w XI Powiatowym Przeglądzie Teatrzyków Dziecięcych w Milejowie. Nasi mali aktorzy zaprezentowali szerokiej publiczności przedstawienie pod tytułem „W dalekiej Afryce”. Występ ten był ogromnym przeżyciem dla dzieci, gdyż występowały przed nieznaną im widownią w nowym miejscu. Przedszkolaki stanęły jednak na wysokości zadania i godnie zaprezentowały nasze przedszkole. Dzieci za swój występ otrzymały złotą statuetkę, dyplom, liczne upominki oraz gromkie brawa od publiczności. Tego dnia mieliśmy także okazję przyjrzeć się bliżej pracy aktora, którego zaproszono na przegląd teatrzyków. Aktor opowiadał, jak przygotowuje się do roli, co jest mu potrzebne do wcielenia się w rolę i bez kogo nie mógłby się obejść podczas pracy np.: garderobiana, sufler, charakteryzator. Na koniec spotkania nasz aktor wcielił się w rolę Jepetta i zaprezentował krótką scenkę z bajki „Pinokio”. Po zakończeniu spotkania wszystkie dzieci zostały zaproszone na poczęstunek oraz otrzymały słodycze dla grupy. Wszyscy bardzo miło spędziliśmy ten dzień nawiązując nowe przyjaźnie oraz odkrywając na nowo swoje talenty.

 Copyright © 2021. KIDS ScHO0L Rights Reserved.