^Powrót
  
  
  

Wyszukaj

 

I TY POTRAFISZ UDZIELIĆ PIERWSZEJ POMOCYW ramach koncepcji rozwoju placówki na rok szkolny 2012/2013 „Jestem zdrowym przedszkolakiem” w dniu 16.04.2013r. odbyły się we wszystkich grupach zajęcia z zakresu udzielania pierwszej pomocy pod hasłem „Mały ratownik”. Prowadzący zajęcia ratownik medyczny zwrócił uwagę dzieci przede wszystkim na bardzo ważne zasady bezpieczeństwa w codziennym życiu, np. jazda na rowerze w kasku ochronnym, zapinanie pasów w samochodzie, zachowanie ostrożności w kontaktach z różnego rodzaju maszynami itp. Przedszkolaki mogły zapoznać się również ze sprzętem medycznym przydatnym w ratowaniu życia. Najważniejsze jednak, czego się nauczyły, to były sposoby postępowania w razie zagrożenia zdrowia i życia. Nasi wychowankowie chętnie i z zaangażowaniem uczestniczyły w zajęciach, jak również zadawały ciekawe pytania. Na zakończenie spotkania każde dziecko otrzymało certyfikat „Małego ratownika”.


 

Copyright © 2021. KIDS ScHO0L Rights Reserved.