„CZYSTE ŻABKI”- II POWIATOWY KONKURS PIOSENKI  O ZDROWIU

W dniu 17 kwietnia w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi im. 7 Pułku Ułanów Lubelskich w Cycowie odbył się II Powiatowy Konkurs Piosenki o Zdrowiu, podczas którego dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych zrzeszonych w Powiatowej Sieci Szkół Promujących Zdrowie zaprezentowały swoje umiejętności wokalne i taneczne. Głównym celem konkursu było rozpowszechnianie i popularyzowanie treści prozdrowotnych. W konkursie wzięło udział 15 grup wokalnych, w tym 8 w kategorii „przedszkole” i 7 zespołów reprezentujących szkoły podstawowe. Nasze przedszkole reprezentowała w młodszej kategorii wiekowej grupa dzieci 6-letnich „Mądre Sowy” pod opieką pań Ilony W., Renaty P. oraz Urszuli Sz. W konkursie przedszkolaki tj. Martynka CH., Zosia D., Dominika G., Igor K., Natalia S. i Pola W.,  zdobyły zaszczytne II miejsce. W nagrodę za piękny występ dzieci otrzymały pamiątkową statuetkę i gromkie brawa. Naszym małym zwycięzcom życzymy dalszych sukcesów.