^Powrót
  
  
  

Wyszukaj

 

WIZYTA W TEATRZE06.06.2013r. dzieci z naszego przedszkola odwiedziły Teatr Lalki i Aktora im. H. CH. Andersena w Lublinie. Dla niektórych  było to pierwsze spotkanie ze sztuką i wielką sceną. Dotychczas tylko z opowiadań słyszały, że teatr, to wspaniałe miejsce, pełne magii i czarów, cudowny świat, w którym niemożliwe - staje się prawdą. W teatrze małe żabki zamieniają się w królewny, latają dywany, ze starej lampy wychodzi tajemnicza zjawa …a drewniana kukiełka mówi ludzkim głosem. Tym razem dzieci obejrzały przedstawienie pt. ,,Tymoteusz i Psiuńcio”. Dzieci z zaciekawieniem śledziły losy sympatycznego misia Tymoteusza, który próbował przekonać swojego tatę do zatrzymania rezolutnego pieska Psiuńcia. Znajomość niesfornego misia Tymoteusza z pieskiem jest początkiem wymarzonej przyjaźni niedźwiadka i psa. Niestety, Tymoteusz musi pokonać wiele przeszkód zanim jego marzenie o przyjacielu spełni się, bowiem niesforny piesek stale pakuje się w jakieś tarapaty. Podczas seansu nasze dzieci udowodniły, że umieją odpowiednio zachować się w teatrze i już nie mogą doczekać się kolejnej wizyty w nim. Niesamowite popisy aktorskie, scenografia, tańce, śpiewy wywoływały brawa, salwy śmiechu, zdziwienie i przykuły uwagę dzieci.


 

Copyright © 2021. KIDS ScHO0L Rights Reserved.