^Powrót
  
  
  

Wyszukaj

 

MIĘDZYPRZEDSZKOLNA OLIMPIADA SPORTOWA 2013

 

 

12 czerwca 2013r. na stadionie GKS Górnik Łęczna odbyła się Międzyprzedszkolna Olimpiada Sportowa pod hasłem „Duży i mały to sportowiec doskonały” Łęczna 2013. Organizatorami Olimpiady było Przedszkole Publiczne nr3 oraz GKS Bogdanka S.A. Koordynatorkami tego przedsięwzięcia ze strony przedszkola była Pani Dyr. mgr Ewa Góźdź oraz nauczycielki: mgr Wioleta Ch., mgr Lidia M. oraz mgr Dorota Cz. B.

W zawodach sportowych wzięły udział dzieci z łęczyńskich przedszkoli. Uroczystego otwarcia Olimpiady dokonał Burmistrz Miasta Łęczna Pan Teodor Kosiarski.

Nasza przedszkolna drużyna w żółto-granatowych strojach dzielnie walczyła w poszczególnych konkurencjach. Ostatecznie wywalczyła wyróżnienie. Każdy z zawodników otrzymał medal, dyplom i słodycze. Drużyna zaś otrzymała Puchar Olimpiady. Zawodnikom kibicowały dzieci oraz rodzice i dziadkowie w barwach drużyny. Kibice przyszli odpowiednio wyposażeni w pompony, balony, trąbki i gwizdki. Nasi kibice zdobyli Puchar Kibica Olimpiady za najlepszy doping, prezentowanie barw drużyny i kulturalne zachowanie godne kibica.

Wszystkim zmaganiom małych sportowców bacznie przyglądali się sędziowie – zawodnicy Pierwszej Drużyny GKS Bogdanka.

W jury I Międzyprzedszkolnej Olimpiady Sportowej zasiadali:

Teodor Kosiarski – Burmistrz Miasta Łęczna,

Artur Kapelko – Prezes GKS Bogdanka S.A.,

Joanna Matejak - Wiceprezes GKS Bogdanka S.A.,

Ewa Góźdź – Dyrektor Przedszkola Publicznego nr3 w Łęcznej,

Krzysztof Matczuk – Przewod. Komisji Oświaty i Wychowania w Łęcznej,

Sławomir Nazaruk – sędzia główny,

Sławomir Pogonowski – koordynator Akademii Piłki Bogdanka

Antoni Pasieczny – Przewod. Komisji Zakładowej „Solidarność” L.W.,

Mirosław Klajda – Wiceprzewodniczący ZZGW w Polsce,

Renata Okoń - Przewod. Rady Rodziców przy PP nr3 w Łęcznej.

Wszyscy uczestnicy Olimpiady świetnie się bawili. Dopisała pogoda, humory i sportowy zapał naszych małych zawodników. Liczyła się radość i zabawa, a także fakt, że nie jest ważne, które miejsce zajmiemy, lecz to, że możemy brać udział w sportowej zabawie na świeżym powietrzu razem z innymi kolegami i koleżankami.

Cieszymy się, że ucząc dzieci zdrowej rywalizacji, promujemy także zdrowy styl spędzania wolnego czasu oraz dostarczamy im radości i satysfakcji z możliwości uczestnictwa w różnorodnych konkurencjach sportowych.

Nie byłoby to jednak możliwe bez naszych sponsorów. Dziękujemy im z całego serca i mamy nadzieje, że w przyszłym roku również udzielą wsparcia naszemu przedsięwzięciu.

A oto nasi sponsorzy:

Firma „Art-Mar”- Marcin Wasilewicz i Artur Boś,

Firma „Segal” Okna i Drzwi – Dorota i Krzysztof Chabros,

„Zajazd Drob”- Maria i Ryszard Drob,

„Hurtownia Milejów” – Barbara i Jan Czapnik,

Cukiernia Artystyczna „Zbyszek” – Monika Wójcik i Zbigniew Korycki,

GKS Bogdanka S.A.,

Związek Zawodowy NSZZ „Solidarność” LW „Bogdanka” S.A.,

Związek Zawodowy „Kadra” LW „Bogdanka” S.A.,

Międzyzakładowy Związek Górników „Bogdanka” S.A.,

Rada Rodziców przy Przedszkolu Publicznym nr3 w Łęcznej.

Zapraszamy do naszej galerii zdjęć oraz na stronę GKS Bogdanka S.A.

 

 

Copyright © 2021. KIDS ScHO0L Rights Reserved.