^Powrót
  
  
  

Wyszukaj

 

 

DZIEŃ MAMY I TATY W NASZYM PRZEDSZKOLU

 

Na początku czerwca w naszym przedszkolu odbyły się we wszystkich grupach uroczyste obchody najbliższych dzieciom osób. Dla uczczenia święta swoich mam i tatusiów wszystkie dzieci z zaangażowaniem i cierpliwie przygotowywały się do tych ważnych uroczystości. Przedszkolaki prezentowały dla zebranych gości programy artystyczne zawierające inscenizacje, wiersze, piosenki i tańce. Dzieci składały życzenia i wręczyły swoim bliskim własnoręcznie przygotowane laurki i upominki. Zadowoleni Rodzice nagradzali swe pociechy gromkimi brawami. Na zakończenie spotkań wszyscy spędzali miło czas przy słodkim poczęstunku. Były też wyjazdy w plener, gdzie Rodzice wraz z dziećmi spędzali czas na zabawach i pieczeniu kiełbasek. Wyżej wymienione uroczystości pozwalają dzieciom na wspólne przeżywanie radości i okazywanie miłości bliskim. Więcej zdjęć w galerii grup.

 

 

Copyright © 2021. KIDS ScHO0L Rights Reserved.