^Powrót
  
  
  

Wyszukaj

 

XII POWIATOWY PRZEGLĄD TEATRZYKÓW DZIECIĘCYCH

 


Dnia 13 czerwca  2013 r. w parku w Puchaczowie odbył się XII Powiatowy Przegląd Teatrzyków Dziecięcych. W przeglądzie wzięło udział 250 maluchów z 11 przedszkoli z terenu powiatu Łęczyńskiego. Patronat Honorowy nad przeglądem objęło Starostwo Powiatowe w Łęcznej.
Jak co roku również nasze przedszkole wzięło udział w tej imprezie. Przedszkolaki z grupy „Mądrej Sowy” wystąpiły z przedstawieniem pt. „Wielki koncert”. Na scenie wystąpiło dużo barwnych postaci m.in. krasnale, motyle, pszczoły, koniki polne, które w magiczny sposób przeniosły nas do lasu, na wiosenną łąkę a następnie do filharmonii. Dzieci, jak zawodowi aktorzy fantastycznie wcieliły się w grane postacie. Za profesjonalizm publiczność nagrodziła ich wielkimi brawami. Mali aktorzy w nagrodę za występ otrzymali pamiątkową statuetkę, nagrody rzeczowe od sponsorów oraz słodką niespodziankę.

 

 

Copyright © 2021. KIDS ScHO0L Rights Reserved.