^Powrót
  
  
  

Wyszukaj

 

SPOTKANIE Z EKOLOGIĄ – TEATRZYK

 

   W czwartek 20 czerwca uczestniczyliśmy w przedstawieniu pt. „Spotkanie z ekologią”. Dzieci zobaczyły, jak można harmonijnie skorzystać z darów natury, w jaki sposób bawić się w lesie, aby nie zakłócać porządków tam panujących i w jakim stanie ten las po sobie pozostawić. Poznały ciężką pracę „leśnych duszków” i troskę „Matki Natury”. Podsłuchiwały rozmowę motyli, kwiatów oraz wspólnie z występującymi na scenie śpiewały piosenki o ekologii. Przypomnijmy, że „Nauczyciele Dzieciom” to grupa parateatralna nauczycielek z przedszkoli nr 1, 2, 3,  już po raz drugi występująca w naszym przedszkolu.

Dziękujemy Pani Monice, Wioli i Dorotce za występ, a Pani Dyrektor, która podczas wczorajszego występu w przedszkolu nr 1 miała niemiłą przygodę grając Motyla - życzymy szybkiego powrotu do formy.

 

Copyright © 2021. KIDS ScHO0L Rights Reserved.