^Powrót
  
  
  

Wyszukaj

ZAKOŃCZENIE ROKU


 

„Szkoła, czeka na nas szkoła,

Wiec z przedszkolem żegnam się…”

 

Dnia 27.06.2013 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego oraz pożegnanie dzieci 6-letnich z naszego przedszkola. Z tej okazji dzieci z grup młodszych przygotowały wiersze, piosenki i tańce, które w godzinach porannych zaprezentowały naszym absolwentom oraz przybyłym rodzicom. Następnie w godzinach popołudniowych głos zabrali absolwenci, którzy pod czujnym okiem swoich wychowawczyń pani Ilonki i Uli przygotowały część artystyczną. Występy dzieci rozpoczęły się od tradycyjnego poloneza.
W dalszej części dzieci zaprezentowały tańce, wiersze, piosenki wspominające beztroskie lata przedszkolne. Były również podziękowania dla Pani Dyrektor, wychowawców oraz personelu przedszkola. Po części artystycznej dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy, książki z indywidualnymi dedykacjami. Był to również czas na podziękowania za życzliwość, opiekę oraz zaangażowanie i miłą współpracę. Pożegnanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem w postaci tortu przygotowanego przez rodziców.

 

Copyright © 2021. KIDS ScHO0L Rights Reserved.