POMÓŻ DZIECIOM PRZETRWAĆ ZIMĘ

Jak co roku, nasze przedszkole wspiera akcję „Pomóż dzieciom przetrwać zimę”, organizowaną przez Radio Lublin i Telewizję Lublin. We współpracy z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Łęcznej, po raz 13 zbieraliśmy zabawki, odzież, książki i trwałą żywność. Nasi wychowankowie z pomocą swoich rodziców wybierali i przynosili do przedszkola rzeczy, którymi chcieliby się podzielić z innymi, ucząc się w ten sposób wrażliwości, uczynności i otwartości na drugiego człowieka. W specjalnie zorganizowanym punkcie dzieci zostawiały swoje dary, a w zamian otrzymywały naklejkę z logo akcji oraz kolorowankę z Mikołajem. Do zbiórki darów włączyli się także wszyscy pracownicy przedszkola. W tym roku ofiarodawcy byli bardzo hojni. Wszystkim serdecznie dziękujemy.