^Powrót
  
  
  

Wyszukaj

 W KRAINIE PLUSZOWEGO MISIA- PRZEGLĄD POEZJI DZIECIĘCEJ


 

25 listopada przypada Światowy Dzień Pluszowego Misia. Święto jednej z najukochańszych zabawek na świecie ustanowiono w 2002 roku w setną rocznicę powstania maskotki. Któż z nas nie zna Misia Uszatka, Coralgola czy Kubusia Puchatka. Chyba nie ma domu, w którym na półce, łóżku czy fotelu nie siedzi Miś.

W związku z obchodami Światowego Dnia Pluszowego Misia oraz kampanii społecznej „Cała Polska Czyta Dzieciom” Przedszkole Publiczne nr 3 we współpracy z Miejsko-Gminną Biblioteką Publiczną im. Zbigniewa Herberta, Filia nr 2 zorganizowało Przegląd Poezji Dziecięcej „W Krainie Pluszowego Misia”. Wydarzenie to odbyło się w magicznym miejscu, jakim jest biblioteka. W przeglądzie udział wzięło 31 dzieci z łęczyńskich przedszkoli. Mali artyści zaprezentowali najpiękniejsze wiersze o swoich pluszowych przyjaciołach. W przerwie przeglądu dzieci miały okazję do świetnej zabawy w języku angielskim z Misiem i Złotowłosą. Wszyscy uczestnicy przeglądu świetnie się bawili. Nie byłoby to jednak możliwe bez naszych sponsorów: Urząd Miejski w Łęcznej i Tesco. Serdecznie im dziękujemy i mamy nadzieję, że w przyszłym roku również udzielą wsparcia naszemu przedsięwzięciu.

Piękną dekorację podczas przeglądu stanowiły prace dzieci z zaprzyjaźnionych przedszkoli.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! Zapraszamy do naszej galerii.

 

 

Copyright © 2021. KIDS ScHO0L Rights Reserved.