^Powrót
  
  
  

Wyszukaj

Rok szkolny 2017/2018

 

„RUCH TO ZDROWIE MOJA RODZINA CI TO POWIE”


W ramach koncepcji pracy Przedszkola Publicznego Nr 3 w Łęcznej w roku szkolnym 2017/2018 zorganizowany został międzyprzedszkolny konkurs fotograficzny „Ruch to zdrowie moja rodzina Ci to powie”. Na konkurs wpłynęło 20 zdjęć z PP Nr 1, 2, 3 oraz z Przedszkola w Puchaczowie i ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Łęcznej. Jury w składzie: Ewa Góźdź - przewodnicząca, Anna Raczyńska - fotograf, Emilia Warda – inspektor ds. ochrony zdrowia Starostwo Powiatu łęczyńskiego, Patryk Błaziak – trener Górnik Łęczna S.A przyznało:

I miejsce: Rodzinie Seweryna Sorkowskiego Przedszkole w Puchaczowie

II miejsce: Rodzinie Aleksandry Nowosad PP NR 3 w Łęcznej

III miejsce: Rodzinie Nikoli Król PP NR 1 w Łęcznej

Wyróżnienia dla:

Rodziny Antoniego Nikitović z PP NR 3 w Łęcznej

Rodziny Leny Gzik z Przedszkola w Puchaczowie

Rodziny Milana Jareckiego z PP NR 3 w Łęcznej

Rodziny Oliwii Pająk ze SP NR 2 w Łęcznej

Rodziny Antoniego Grygiel ze SP NR 2 w Łęcznej

Nagrody dla wszystkich biorących udział w konkursie ufundował Pan Roman Cholewa Starosta Powiatu łęczyńskiego, Teodor Kosiarski Burmistrz Miasta Łęczna, wydawnictwo MAC. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w zorganizowanie w/w przedsięwzięcia.Uroczyste otwarcie wystawy zdjęć odbyło się 24 maja 2018 roku w PP Nr 3 w Łęcznej. Otwarcia dokonał Pan Teodor Kosiarski Burmistrz Miasta Łęczna wraz z Panem Kazimierzem Radko Sekretarzem Powiatu łęczyńskiego i Panią Emilią Wardą Inspektorem ds. ochrony zdrowia w Starostwie Powiatu łęczyńskiego. Zostały rozdane nagrody, były gratulacje, uściski dłoni, a także część artystyczna w wykonaniu Królików. Nie zabrakło także słodkiego poczęstunku, pamiątkowych zdjęć. W tym miejscu chcemy bardzo serdecznie podziękować Zakładowi Konfekcyjnemu Guest Company Sp. z o.o. w Łęcznej za przekazanie nam materiału na stroje dla dzieci. Piękne sukienki i spodnie uszyła babcia Lenki z KRÓLIKÓW. Zobaczcie sami. Zapraszamy do naszej galerii. Osoby odpowiedzialne za zorganizowanie i przeprowadzenie międzyprzedszkolnego konkursu fotograficznego „Ruch to zdrowie moja rodzina Ci to powie”: mgr Wioleta Chołast, mgr Ewa Kalita.

 

Copyright © 2021. KIDS ScHO0L Rights Reserved.