^Powrót
  
  
  

Wyszukaj

Rok szkolny 2017/2018

 

SPOTKANIE Z PRZEDSTAWICIELKAMI ZE SZKOŁY JĘZYKOWEJ „HELEN DORON”


W maju odwiedziły nasze przedszkole panie ze szkoły językowej „Helen Doron”. Nauczycielki spotkały się z najstarszymi grupami w naszym przedszkolu. Bawiąc się z dziećmi zachęcały je do lepszego poznania j. angielskiego. Dzieci chętnie uczą się nowych rzeczy ale j. angielski nie jest im obcy, ponieważ już od 3 - latków uczą się tego pięknego języka. Zabawy z paniami bardzo im się podobały. Po zajęciach dzieci otrzymały medale „super przedszkolaków” i zaproszenie do wzięcia udziału w konkursie plastycznym organizowanym przez szkołę. Mamy pewność, że zachęci to dzieci do głębszego poznania j. angielskiego. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Copyright © 2021. KIDS ScHO0L Rights Reserved.