^Powrót
  
  
  

Wyszukaj

Rok szkolny 2017/2018

 

VI MIĘDZYPRZEDSZKOLNA OLIMPIADA SPORTOWA
„DUŻY I MAŁY TO SPORTOWIEC DOSKONAŁY”


9 czerwca w słoneczną sobotę na murawie boiska GKS „GÓRNIK” ŁĘCZNA pojawiły się drużyny z łęczyńskich placówek: z Przedszkola Publicznego nr 1, Przedszkola Publicznego nr 2, Przedszkola Publicznego nr 3, Przedszkola Publicznego nr 4, Małych Odkrywców. W Olimpiadzie wzięło również Przedszkole z Puchaczowa. Zawodnicy zmagali się z następującymi konkurencjami: „Wędrująca piłka”, „W tunelu”, „Przelewanie”, „Będę piłkarzem”, „Na ślizgawce”, „Dostawa piłek”. Nad prawidłowością konkurencji czuwali sędziowie – piłkarki GKS „GÓRNIK” ŁĘCZNA wraz ze swoim trenerem Panem Piotrem Mazurkiewiczem – sędzią głównym. Patronat nad VI Międzyprzedszkolną Olimpiadą Sportową „Duży i mały to sportowiec doskonały” objął Pan Teodor Kosiarski Burmistrz Łęcznej. Wśród gości nie zabrakło także Pana Velko Nikitović Prezesa GÓRNIK ŁĘCZNA S.A, Pana Krzysztofa Matczuka wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej, Pana Łukasza Sawickiego Radnego Rady Miejskiej, Pana Łukasza Marzec LIDL Łęczna, Pani Marty Jabłoniec przewodniczącej Rady Rodziców z Przedszkola Publicznego nr 3 w Łęcznej, Pana Emila Dobosza wiceprzewodniczącego Rady Rodziców z Przedszkola Publicznego nr 3 w Łęcznej. Dziękujemy sponsorom nagród: Panu Antoniemu Pasiecznemu przewodniczącemu Komisji Międzyzakładowej NSZZ Solidarność LW „Bogdanka” S.A, Panu Grzegorzowi Jadwiżuk przewodniczącemu ZZ Górników w Polsce LW „Bogdanka” S.A, Panu Stanisławowi Ćwirko przewodniczącemu ZZ Kadra LW „Bogdanka” S.A, Burmistrzowi Łęcznej, GKS „GÓRNIK ŁĘCZNA, GÓRNIK ŁĘCZNA S.A., LIDL Łęczna, Zakładowi Konfekcyjnemu Guest Company Sp. z o.o. w Łęcznej, Cukierni „GRELA”, Radzie Rodziców Przedszkola Publicznego nr 3 w Łęcznej. Dziękujemy Lubelskiemu Klubowi Sportów Walki „DAN”, „KRÓLIKOM” z Przedszkola Publicznego nr 3 w Łęcznej za taniec, wolontariuszkom ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Łęcznej za malowanie dzieciom twarzy oraz rodzicom, którzy wzięli udział w mini meczu „Tatusiowie kontra piłkarki”. Zwyciężyli ojcowie. Brawo!

A teraz wyniki VI Międzyprzedszkolnej Olimpiady Sportowej „Duży i mały to sportowiec doskonały” Łęczna 2018:

WYRÓŻNIENIA: Przedszkole Publiczne nr 3, Mali Odkrywcy, Przedszkole Publiczne nr 4.

III MIEJSCE: Przedszkole Publiczne nr 2

II MIEJSCE: Przedszkole Publiczne nr 1

I MIEJSCE: Przedszkole w Puchaczowie

Dziękujemy wszystkim za zabawę, emocje, wspólne kibicowanie. I pamiętajmy, że sportowcy są silni, zawsze gotowi do biegu, do gry. W sporcie siła tkwi!!

 

Copyright © 2021. KIDS ScHO0L Rights Reserved.