^Powrót
  
  
  

Wyszukaj

Rok szkolny 2017/2018

 

WYCIECZKA DO Z.S. IM. KRÓLA KAZIMIERZA JAGIELLOŃCZYKA


Przedszkolaki z PP nr3 wybrały się poszerzać horyzonty, zdobywać nowe doświadczenia i uczyć się od starszych kolegów do wyżej wspomnianej szkoły. Przygoda rozpoczęła się miłym, balonowym powitaniem, wręczeniem Karty Sprawności Przedszkolaka i zaproszeniem do zdobywania pieczątek. I zaczęła się zabawa! W dziale „Budownictwo” można było zamienić się w prawdziwego budowlańca i stworzyć budowle z pudełek lub przeeeeeeeeeeeedługiego węża. W ruch poszła poziomica, ochronne okulary, kaski, wałki malarskie itp.
„U fryzjera” czekało na dzieci malowanie włosów, oczywiście łatwo zmywalnym pisakiem. Tuż obok chętne dzieci mogły zamienić się w koty lub na ich policzku mógł wyrosnąć różowy kwiatuszek. Dla przyszłych ekonomistów przygotowano liczydła, zabawkowe pieniążki i puzzle. Niesamowitym powodzeniem cieszyło się również stoisko „Architekt Krajobrazu”. Każdy mógł posadzić dynię, aksamitkę czy pomidora i zabrać doniczkę do domu. Dla aktywnych przedszkolaków czekała chwila wytchnienia podczas puszczania baniek mydlanych, słuchania bajek czy kolorowania. Na koniec dzieci otrzymały pamiątkowe medale i słodki upominek. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania przedsięwzięcia i zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

 

Copyright © 2021. KIDS ScHO0L Rights Reserved.