^Powrót
  
  
  

Wyszukaj

Rok szkolny 2017/2018

 

V MIĘDZYPRZEDSZKOLNY QUIZ EKOLOGICZNY „DZIECI KONTRA ŚMIECI”


29 maja odbył się V Międzyprzedszkolny Quiz Ekologiczny pod hasłem „Dzieci kontra śmieci”, zorganizowany przez Przedszkole Publiczne nr 1 w Łęcznej. W rywalizacji brały udział drużyny ze wszystkich przedszkoli. Naszą placówkę reprezentowała drużyna z grupy „Mądre Sowy”: Alek, Nathaniel i Nikodem. Chłopcy zmierzyli się z sześcioma zadaniami związanymi z segregacją odpadów i recyklingiem. Wykazując się bogatą wiedzą w tym zakresie, a także sprytem i kreatywnością nasza drużyna zdobyła II miejsce. Przedszkolaki otrzymały dyplomy i wspaniałe nagrody a na zakończenie zostały zaproszone na słodki poczęstunek. Serdecznie gratulujemy sukcesu!

 

Copyright © 2021. KIDS ScHO0L Rights Reserved.