^Powrót
  
  
  

Wyszukaj

Rok szkolny 2017/2018

 

„KOPCIUSZEK” W WYKONANIU KOŁA PARATEATRALNEGO „RODZICE – DZIECIOM”


Dnia 12 czerwca nasze przedszkole za sprawą pięknej scenografii zmieniło się w baśniową krainę. A wszystko to za sprawą Rodziców, którzy po raz czwarty przygotowali spektakl teatralny, tym razem pantomimę „Kopciuszek”. Przedszkolaki  z zapartym tchem i z niecierpliwością oczekiwały kolejnych postaci, które pojawiały się na scenie. Każda z postaci zagrana została wyjątkowo i oryginalnie. Doskonałą grę aktorską rodziców uzupełniły fantastycznie dobrane stroje, rekwizyty oraz muzyka. Spektakl sprawił naszym przedszkolakom ogromną frajdę i radość. Po raz kolejny dzieci przekonały się, że poprzez dobroć, uczciwość i pracowitość można odmienić swój los. Należy podkreślić, że w przedstawieniu oprócz Rodziców wystąpiły również dzieci naszych aktorów a za razem wychowankowie naszego Przedszkola.

Wysiłek wszystkich rodziców biorących udział w przedstawieniu został zrekompensowany uśmiechami dzieci i fantastyczną atmosferą.

Dziękujemy wszystkim Rodzicom za zaangażowanie oraz wspaniałe przeżycia teatralne.

„Tylko osoby  o wielkich sercach i wielkich umysłach tworzą wielkie dzieła”.

 Niewątpliwie wielkim dziełem było przedstawienie „Kopciuszek”.

Obsada:

Kopciuszek: p. Edyta

Książe: p. Kamil

Macocha: p. Ania

Córka Anastazja: p. Emilia

Córka Gryzelda: p. Ewa

Wróżka: p. Agnieszka

Myszki: Blanka, Laura, Michalinka, Antosia, Pola

Dworzanin: p. Emil

Dworzanka: p. Ilona

Inicjatorkami, organizatorkami i reżyserami przedstawienia pt. „Kopciuszek” były Panie: Ilonka i Ewa.

W roku szkolnym 2018/2019 serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych Rodziców z naszego przedszkola, którzy chcieliby dołączyć do grupy parateatralnej „Rodzice – Dzieciom” i wspólnie z nami rozpocząć przygodę z teatrem. Od września 2018 r. wszystkich chętnych rodziców prosimy o kontakt w grupie „Mądre Sowy”.

 

Copyright © 2021. KIDS ScHO0L Rights Reserved.