^Powrót
  
  
  

Wyszukaj

Rok szkolny 2017/2018

 

,,WSZYSCY JESTEŚMY DRUŻYNĄ NARODOWĄ”-PRZEDSZKOLAKI KIBICUJĄ
POLSKIEJ DRUŻYNIE NA MISTRZOSTWACH ŚWIATA W ROSJI 2018 r.


19 czerwca przedszkolaki z Przedszkola Publicznego nr 3 w Łęcznej kibicują Polskiej Reprezentacji w rywalizacji na Mistrzostwach Świata w Rosji 2018r. W rękach szaliki, a na twarzach wymalowane polskie flagi, biało-czerwone stroje - tak dopingują najmłodsi z naszego przedszkola. Dzieci zgodnie przyznają, że drużyna Adama Nawałki potrzebuje ich wsparcia. Zapowiadają, że będą oglądać mecz przed telewizorami, krzyczeć i śpiewać. Liczą także na występ Roberta Lewandowskiego i Kuby Błaszczykowskiego oraz na wspaniałą grę pozostałych piłkarzy. Dziś od samego rana opowiadają jak będą kibicować, kto gra, rozpoznają praktycznie wszystkich piłkarzy z naszej ekipy, więc myślę, że jak będziemy tak mocno trzymać kciuki, to na pewno wygramy !
Chcemy wzmacniać postawę patriotyczną w dzieciach i budować w nich poczucie świadomości narodowej. Wspólnie wspieramy naszych piłkarzy.
Mecz Polaków z Senegalem rozpocznie się o 17.00.Wszyscy Jesteśmy kibicami!

 

Copyright © 2021. KIDS ScHO0L Rights Reserved.