^Powrót
  
  
  

Wyszukaj

Rok szkolny 2017/2018

Dzieci z najstarszych grup, które po wakacjach rozpoczną naukę w szkole, żegnają tego dnia przedszkole, młodsze dzieci zaś żegnają starszych kolegów i koleżanki. Tak było i w naszym przedszkolu. Przedszkolaki z młodszych grup wierszem i piosenką pożegnały starszaków, życząc im wielu sukcesów na kolejnym szczeblu edukacji. Starszaki, na pożegnanie, zaprezentowały się przed zaproszonymi gośćmi, w przygotowanym pod czujnym okiem Pań, występie artystycznym. Nie zabrakło pięknych wierszy i piosenek, którymi dzieci dziękowały za wszystkie spędzone wspólnie chwile. Przedszkolaki nagrodzone zostały gromkimi brawami przez zebranych gości, którzy nie kryli łez wzruszenia. Pani Dyrektor złożyła wszystkim serdeczne podziękowania oraz życzyła udanych wakacji i dalszych sukcesów edukacyjnych. Na zakończenie dzieci otrzymały dyplomy ukończenia przedszkola, nagrody książkowe oraz pamiątkową fotoksiążkę.

 

Copyright © 2021. KIDS ScHO0L Rights Reserved.