^Powrót
  
  
  

Wyszukaj

Rok szkolny 2019/2020

SENIORKI - DZIECIOM

Nasze Tygrysy i Wiewiórki z Przedszkola Publicznego nr 4 w Łęcznej 5 grudnia udały się do zaprzyjaźnionej Miejsko- Gminnej Biblioteki Publicznej im. Zbigniewa Herberta w Łęcznej, Filia nr 2. Tam seniorki z Dziennego Domu „Senior- Wigor” w Bogdance wprowadziły dzieci w magiczny świat wierszy Juliana Tuwima pt.: „Lokomotywa”, „Spóźniony Słowik”, „Samochwała”, „Ptasie Radio”, „Rzepka”, „Okulary” , „W aeroplanie” oraz „Na straganie” Jana Brzechwy. Seniorki otrzymały świąteczne laurki od dzieci oraz podziękowanie za wspólne promowanie głośnego czytania w ramach realizacji Międzynarodowego Projektu Czytelniczego „Magiczna Moc Bajek”. Dziękujemy Pani Ewie Grzesiak- bibliotekarce za zaproszenie „wszak czytanie to jest dar ma swój urok, wdzięk i czar! To wyjątkowe spotkanie sprawiło najmłodszym ogromną radość, pozostawiając cudowne wspomnienia!”.

Copyright © 2020. KIDS ScHO0L Rights Reserved.