^Powrót
  
  
  

Wyszukaj

Rok szkolny 2019/2020

„Bajka jest magicznym lustrem
pozwalającym dziecku inaczej spojrzeć na to,
co wydaje się trudne i nie do pokonania”
Maria Molicka

XVII OGÓLNOPOLSKI TYDZIEŃ BIBLIOTEK

W dniach 8-15 maja 2020 roku, wspólnie z zaprzyjaźnioną Miejsko-Gminną Biblioteką Publiczną-Filią nr 2, obchodziliśmy „Tydzień Bibliotek”. Z powodu pandemii biblioteka nie mogła przeprowadzić osobiście planowanego działania „Świat w moich bajkach”. Dzieci z naszego przedszkola zostały zaproszone do wykonania ilustracji ulubionej bajki. Przedszkolaki bardzo chętnie wzięły udział w inicjatywie, a zdjęcia wykonanych prac zostały przesłane drogą e-mail i szybko zagościły na portalu Facebook biblioteki. W nagrodę za udział w przedsięwzięciu książeczki otrzymały: Amelia O., Michalina M., Sandra D., Kaja D. Dzieciom serdecznie gratulujemy. Zachęcamy wszystkich do czytania bajek, które rozwijają wyobraźnię naszych pociech.

Copyright © 2021. KIDS ScHO0L Rights Reserved.