^Powrót
  
  
  

Wyszukaj

IV GRUPA "KRÓLIKI"

Grupa IV 2019

Jesteśmy wesołą grupą 4 – 5 latków. Grupa liczy 25 dzieci, 15 chłopców i 10 dziewczynek. Do przedszkola przychodzimy z wielką radością i bardzo lubimy wspólnie spędzać czas bawiąc się w kącikach tematycznych. Wspólne zabawy uczą nas współpracy w zespole i odpowiedzialności za swoje decyzje. Bawiąc się razem, uczymy się i odkrywamy otaczający nas świat. W czasie zajęć śpiewamy, tańczymy, wyklejamy, malujemy farbami, kolorujemy i ćwiczymy. Bardzo lubimy spacery i zabawy w ogrodzie przedszkolnym. Po ciężkiej pracy relaksujemy się i odpoczywamy słuchając czytanych książek i muzyki.

W tym roku szkolnym staniemy się małymi odkrywcami zjawisk fizycznych, chemicznych i przyrodniczych, eksperymentując pod okiem naszych pań.

 

Konsultacje:

mgr Lidia Mączka - piątek, godz. 15:00 - 15.30

mgr Bożena Brzezicka - poniedziałek, godz. 15:30 - 16.00

 

RELIGIA. ZAGUBIONA MONETA


Witajcie drogie dzieci :) Witajcie drodzy rodzice i opiekunowie. Zapraszam do wysłuchania nauki Jezusa w piosence. Aniołowie w niebie cieszą się, jak ta kobieta w piosence, gdy widzą, że ktoś kocha Boga i chce Mu się podobać np. przez modlitwę, dobre uczynki, myślenie o Nim, zainteresowanie….

Czytaj więcej: Religia. Zagubiona moneta

Copyright © 2021. KIDS ScHO0L Rights Reserved.