^Powrót
  
  
  

Wyszukaj

II GRUPA "KUBUSIE"

Grupa II 2019

"Kubusie Puchatki" to druga grupa młodszych dzieci w przedszkolu. Pierwsze dni adaptacji były trochę trudne, nie raz łezka zakręciła się w oku. Chodzimy już miesiąc do przedszkola i poznajemy się z dnia na dzień coraz lepiej. Nasze panie dbają o to aby czas upływał nam na wesołej zabawie. Lubimy śpiewać, kolorować i spędzać czas na świeżym powietrzu w kolorowym ogrodzie przedszkolnym. Staramy się być coraz bardziej samodzielni podczas przygotowań do spaceru czy posiłków, po zabawie wspólnie sprzątamy dbając o porządek w naszej sali. Zobaczcie jak wygląda dzień w naszym przedszkolu. Zapraszamy do galerii!

ŚWIĘTO DZIEWCZYNEK W „KUBUSIACH PUCHATKACH”


8 marca obchodzony jest tradycyjnie „Dzień Kobiet”. Rodzice z naszej grupy też pamiętali o tym dniu, panie otrzymały piękne wiosenne kwiaty a dziewczynki - upominki, przygotowane przez rodziców z trójki grupowej.

Czytaj więcej: Święto dziewczynek w Kubusiach Puchatkach

MAGICZNA MOC BAJEK


19 lutego 2020 roku Kubusie i Maleństwa wzięły udział w spotkaniu z policjantem, panem Arkadiuszem, tatą naszych przedszkolaków: Alana i Amelki. Nasz gość wprowadził dzieci w magiczny świat literatury dziecięcej czytając dzieciom książeczkę pt. „Przygody Fenka. Prawdomówność”.

Czytaj więcej: Magiczna Moc Bajek

Copyright © 2021. KIDS ScHO0L Rights Reserved.