^Powrót
  
  
  

Wyszukaj

I GRUPA "MALEŃSTWA"

Grupa I - MALEŃSTWA

Witamy Was serdecznie. To my „Maleństwa” - najmłodsza grupa przedszkolna. Jesteśmy ciekawi świata i interesujemy się wszystkim co nas otacza. Do przedszkola chodzimy dzielnie. Chętnie uczymy się wierszyków, piosenek i rymowanek. Każdy dzień wypełniony jest radosną zabawą, zajęciami edukacyjnymi oraz spacerami, dzięki czemu uśmiech nie znika z naszych twarzy. Pani Monika, Pani Kasia, Pani Bogusia, Pani Anetka i Pani Ania o nasz rozwój zawsze dbają, do kółeczka zapraszają. Po całym dniu wypełnionym wrażeniami odpoczywamy słuchając muzyki relaksacyjnej i bajek. Do przedszkola zapraszamy tu przyjaciół wielu mamy. Miło płynie nam tu czas.

PODUCHY KOTY – WARSZTATY PLASTYCZNE


W dniu 28 maja dzieci z gr. „Maleństwa” spotkały się wirtualnie z Panią Joasią Grzesiak z „Domu Tradycji Ludowej”. Celem spotkania było przekazanie maluszkom wiadomości na temat sposobu wykonania wełnianej maskotki w kształcie kota.

Czytaj więcej: Poduchy Koty - Warsztaty plastyczne

DZIEŃ DZIECKA W MALEŃSTWACH


To jedyny taki dzień w roku. Wyjątkowy i pełen szczególnej radości, zwłaszcza wśród najmłodszych. 1 czerwca to święto wszystkich dzieci, dlatego z tej okazji wszystkim maluchom składamy najserdeczniejsze życzenia.

Czytaj więcej: Dzień Dziecka w Maleństwach

Copyright © 2021. KIDS ScHO0L Rights Reserved.