^Powrót
  
  
  

Wyszukaj

IV GRUPA "KRÓLIKI"

GRUPA IV - KRÓLIKI

„Króliki” już gotowe. Uśmiechnięte i wesołe. Chłopców mamy jedenastu. Tworzą chętnie budowle z piasku. Lubią także pograć w piłkę, narysować śmieszną minkę. Dyżurnymi w mig się stają, o porządek wtedy dbają. Jest też dwanaście dziewczynek, ładnych jak malinek. Nóżki mają jak sprężynki. Tańczą, skaczą trzy godzinki. Tu wesoło czas wszystkim leci. Co dzień rano panie: Wiola, Ewa i Ania czekają na dzieci. Jest zabawa, jest nauka. Ktoś tam książki swojej szuka. Uczą się malować ludzi i żadne dziecko się nie nudzi. O spacerach pamiętają, dary przyrody do kącika w sali zbierają. Angielski, rytmika i religia, te zajęcia również pięciolatki mają. Ciągle czegoś szukają, o coś pytają. „Kodeks przedszkolaka” w życie wprowadzają. I oczywiście pamiętają, że „Takich dwóch jak nas trzech to nie ma ani jednego”.

NASZA PIĘKNA OJCZYZNA


Chcemy się pochwalić! Podajcie rękę i chodźcie z nami do naszego ukochanego przedszkola. Zobaczcie kogo w sercu mamy. Zapraszamy Was do odwiedzenia NASZEJ MAŁEJ OJCZYZNY! Króliki przedstawiają :)

Czytaj więcej: Nasza piękna Ojczyzna

DBAMY O NASZĄ PLANETĘ


Każdego roku 22 kwietnia na całym świecie obchodzony jest Dzień Ziemi. Obchody te rozpoczęły się w 1970 roku w Stanach Zjednoczonych, w celu zwrócenia uwagi na problemy ekologii i ochrony środowiska. My także włączyliśmy się w te obchody.

Czytaj więcej: Dbamy o naszą planetę

Copyright © 2021. KIDS ScHO0L Rights Reserved.