^Powrót
  
  
  

Wyszukaj

V GRUPA "MĄDRE SOWY"

GRUPA V – MĄDRE SOWY

Cześć, to my – Mądre Sowy, mamy już po 5 lat i uwielbiamy w naszej grupie razem spędzać czas, śpiewać, tańczyć i budować. Każdego dnia uczymy się czegoś nowego, więc do naszego przedszkola przychodzimy z wielką radością. Miło spędzamy czas w naszej kolorowej sali, bawiąc się w kącikach zainteresowań. Podczas zajęć uczymy się wierszy, piosenek, chętnie malujemy, rysujemy i lepimy. Dużo radości sprawiają nam spacery i zabawy na placu przedszkolnym. Po intensywnej pracy i wielu wrażeniach związanych z odkrywaniem otaczającego świata, chętnie odpoczywamy słuchając kołysanek lub bajek. Nasza sala jest kolorowa i pełna zabawek. Bardzo ją lubimy i czujemy się w niej bezpiecznie. Każdy dzień w przedszkolu przynosi nam mnóstwo radości i nowe doświadczenia. Małymi kroczkami, stajemy się aktywnymi odkrywcami świata.

KUBUSIOWI PRZYJACIELE NATURY


W ramach realizacji programu, dzieci z grupy Mądre Sowy, poznały zasady jak dbać o środowisko naturalne, jak aktywnie wypoczywać, oraz w jaki sposób się odżywiać.

Czytaj więcej: Kubusiowi Przyjaciele Natury

SUKCESY MĄDRYCH SÓW


Serdecznie gratulujemy naszym zdolnym, małym artystom za tak pięknie wykonane prace i udział w różnych konkursach.

Czytaj więcej: Sukcesy Mądrych Sów

BADAMY, OBSERWUJEMY, DOŚWIADCZAMY…


O wpływie naszych działań na środowisko warto mówić już najmłodszym dzieciom. Ważne jest, żeby wiedzieli co ma negatywny wpływ na przyrodę, oraz co możemy zrobić, żeby o nią zadbać w codziennych zwykłych sytuacjach.

Czytaj więcej: Badamy, obserwujemy, doświadczamy...

Copyright © 2021. KIDS ScHO0L Rights Reserved.