^Powrót
  
  
  

Wyszukaj

RODZICE DZIECIOM - POCZYTAJ MI MAMO, POCZYTAJ MI TATO…


 

 

,,Bez względu na to, ile masz zajęć, najważniejszą rzeczą, jaką możesz zrobić dla przyszłości swego dziecka oprócz okazywania mu miłości przez przytulanie, jest codzienne głośne czytanie oraz radykalne ograniczenie telewizji". JimTrelease

Kochani Rodzice!

Czytanie jest podstawą sukcesu w szkole i ….w życiu. Nic go nie zastąpi. Miłość do książek najskuteczniej rozwiniecie w dziecku Wy Rodzice, sami dużo czytając i rozmawiając o książkach. Najlepiej znacie swoje dziecko, wiecie, co go interesuje, więc najłatwiej Wam podsunąć odpowiednie książki.

W bieżącym roku szkolnym kontynuujemy w naszym przedszkolu akcję pod hasłem: „ Poczytaj mi mamo, poczytaj mi tato”. Głównym zadaniem akcji jest rozwijanie u dziecka potrzeby kontaktu z książką, zachęcanie do słuchania bajek i opowiadań w wykonaniu rodziców, a w przyszłości do samodzielnego czytania.  W październiku gościliśmy mamusię Szymonka i babcię Michasi z książeczkami o przygodach Tupcia Chrupcia. Mama Szymona przeczytała dzieciom ,, Tupcio Chrupcio. Przedszkolak na medal”. Babcia Michasi- „Tupcio Chrupcio. Nie dam sobie dokuczać”. Dzieci w skupieniu wysłuchały czytanych bajek, żywo dyskutowały na temat przeżyć Tupcia. Dziękujemy Paniom za poświęcony nam czas a kolejnych Rodziców zapraszamy do współpracy.

 

 

Copyright © 2021. KIDS ScHO0L Rights Reserved.