ŚLUBOWANIE

Dnia 14.X.2011r. w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste ślubowanie 5-latków i 6-latków. Do ślubowania przystąpiły dzieci z trzech grup. Przed południem ślubowały dzieci z grupy III pod czujnym okiem wychowawczyń mgr Urszuli Sz. i mgr Ilony W. Dzieci z grupy IV, których wychowawczyniami są mgr Monika G. i mgr Barbara K. oraz dzieci z grupy V pod kierunkiem pani Beaty B. i mgr Katarzyny K. ślubowały w godzinach popołudniowych. Każda z grup przygotowała krótki występ artystyczny złożony z wierszy i piosenek. Następnym punktem programu było pasowanie każdego wychowanka przez panią dyrektor mgr Ewę Góźdź. Dzieci ślubowały godnie reprezentować nasze Przedszkole, pomagać dzieciom młodszym i postępować jak na starszaka przystało. Po uroczystości były wspólne zdjęcia i uściski. Ta chwila na długo pozostanie w pamięci każdego z nas.