JARMARK ŁĘCZYŃSKI – WOKALNO-TANECZNE POPISY PRZEDSZKOLAKÓW

Jak co roku pod koniec maja odbywają się w naszym mieście „Dni Łęcznej”. Wydarzeniu temu towarzyszą różne imprezy i pokazy. Również w tym roku odbył się „Jarmark Łęczyński”, trwający trzy dni. W czasie takiej imprezy nie mogło też zabraknąć naszych małych artystów z przedszkola „na zakręcie”. Dzieci zaprezentowały się na dużej scenie, ze swoimi występami. Przedszkolaki popisywały się umiejętnościami wokalnymi i tanecznymi, począwszy od najmłodszych trzylatków a skończywszy na starszakach. Pomimo małej tremy dzieci czuły się na scenie jak prawdziwi artyści. Zgromadzona  publiczność nagrodziła małych wykonawców gromkimi brawami.  Sami zresztą popatrzcie oglądając nasze popisy uwieńczone na zdjęciach.