^Powrót
  
  
  

Wyszukaj

KSIĄŻKA JEST NICZYM OGRÓD, KTÓRY MOŻNA WŁOŻYĆ DO KIESZENI”


 

Witajcie wszyscy! Zaczęliśmy nowy rok przedszkolny. Jesteśmy gotowi do zabawy, do działania i poznawania. Cieszymy się, że ten czas rozpoczęliśmy od spotkania z dobrze nam znaną panią Alicją Barton. Gdy za oknem padał deszcz i wiał wiatr Pani Ala przeniosła nas do jakże barwnego ogrodu. Nie wierzycie? Tak, Tak! To wszystko za sprawą książek naszego gościa. Bo wiecie, że „Książka jest niczym ogród, który można włożyć do kieszeni”. Dziękujemy za współpracę, zaciekawienie literaturą i za to, że i my możemy pomagać. Czekamy na kolejne spotkania z Panią Alicją Barton. Przedsięwzięcie wynikało z „Koncepcji pracy Przedszkola Publicznego nr 3 w Łęcznej na rok szkolny 2016/2017. Osobą odpowiedzialną była Wioleta Chołast.

 

 

Copyright © 2021. KIDS ScHO0L Rights Reserved.